هزینه ساخت سوله

سوله ها سازه هایی فلزی هستند که در صنعت امروز معمولا به میزان زیادی از آن ها استفاده می شود. دلایل استفاده ی زیاد از سوله ها به دلیل ویژگی هایی است که دارند و آن ها را از دیگر سازه ها متمایز می کنند. معایب ساخت سوله معمولا بسیار کم و نا چیز است در مقابل مزایایی که دارد بسیار زیاد تر از سایر سازه ها است. اما برای ساخت سوله هزینه ی ساخت آن نیز مهم است


قیمت ساخت سوله

اولین عامل کاربری سوله است که بسیار مهم است. این که شما بدانید سوله برای چه مکانی قرار است ساخته شود به شما کمک می کند تا سوله ای مرغوب با هزینه ی کم بسازید.
ابعاد سوله و شیب موجود نیز در هزینه ی ساخت موثر است.محل احداث سوله عامل مهم دیگری است برای این امر وجود مهندس ضروری است تا مرغوبیت زمین در مقایسه با قیمت را بررسی نماید.
در صورتی که شما از جرثقیل در ساخت استفاده نمایید در هزینه ی ساخت تاثیر مستقیم دارد.در صورتی که در سوله نیم طبقه وجود داشته باشد هزینه تغییر خواهد کرد.مصالحی که در ساخت سوله به کار می رود.پوشش سقف و کف سالن , تاسیسات مربوط به تهویه

با دانستن عوامل بالا به راحتی می توان برای هزینه ی مربوط به ساخت سوله برنامه ریزی نمود. اما به طور کلی هزینه ی ساخت سوله بین ۲۵۰ تا ۵۰۰ تومان برای هر متر مربع می باشد.

چه عواملی در قیمت سوله موثر است؟


 متریال به کار برده شده در پوشش دیوار سوله

متریال به کار برده سده در پوشش کف سوله

متریال به کار برده شده در پوشش سقف سوله

نصب جرثقیل در سوله

ساختار کلی سوله

تعداد طبقات سوله

نوع کاربری سازه

منطقه احداث سوله

تجهیزات به کار رفته در سوله ( روشنایی سوله , تهویه ی سوله و.. )

به اشتراک بگذارید:

موارد مرتبط